Teknoloji

Google Cardboard Kamera’nın iOS sürümü yayınlandı!

Google’ın akıllı telefonlar için geliştirdiği karton VR gözlüğü Cardboard VR için geliştirilen VR fotoğraf çekme uygulaması Cardboard Kamera, uzun süredir Android platformunda yer alıyordu. Uzunca bir süre iOS kullanıcıları bu uygulamaya alternatif olarak başka uygulamalar aradılar. Fakat artık buna gerek yok. iOS için Cardboard Kamera uygulaması yayınlandı!

Birçok kullanıcı Cardboard’a sahip olmadığı için akıllı telefonunda VR deneyimini nasıl yaşayacağını bilemiyor. Akıllı telefondan VR gözlüğüne giden yolda ilk ihtiyacınız bir Cardboard olacak. 20 TL gibi uygun bir fiyatlar Cardboard VR gözlüğü satın alabilirsiniz.

Cardboard VR gözlüğü satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken uygulama mağazanız üzerinden telefonunuza VR uygulamaları, hatta öncelikle Google Cardboard uygulamasını yükleyerek Cardboard VR deneyimini yaşabilirsiniz.

Eğer akıllı telefonda VR fotoğraf çekme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bunu Google’ın Cardboard Kamera uygulaması ile kolayca yapabilirsiniz. İster iOS, ister Android telefonunuzun uygulama mağazasına girin ve VR fotoğraf çekmek için Google Kamera uygulamasını indirip VR fotoğraf çekme işlemine başlayın.

Google Cardboard Kamera’nın iOS sürümünü indirmek için tıklayınız
Google Play’deki Cardboard uygulamasını indirmek için tıklayınız

Yazar Hakkında

Türk Paylaşım

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konya Arçelik Servisi | Konya Vestel Servisi | Konya Bosch Teknik Servisi | Omegla | Adana saç ekimi