Facebook’tan para kazanabilir miyim?

Facebook’tan para kazanabilir miyim?
Bildiğiniz gibi insanlarımız her gün yeni bir şey arıyor nedeni ne peki onunda farkındasınız insanların finansal sıkıntılarının olduğundan dolayı ek iş yapmak veya biraz daha fazla para kazanmak için uğraşmaktalar. Facebook’tan para kazanabilir miyim?  sorusunu internet hakkında bilgisi olan neredeyse herkesten bir defa duymuşumdur. Evet var facebooktan para kazanan insanlar fakat facebook üzerinden para kazanmayı planlıyorsanız kesinlikle facebook hakkında oldukça bilgiye sahip olmalısınız birkaç yöntem bulunmakta facebookta iş yapma üzerinde fakat bilgisiz bir insanın facebook üzerinden para kazanamayacağını düşünüyorum.

Facebook’tan nasıl kazanabilirim?
Facebook üzerinden sayfa kurarak para kazanmak
Facebook üzerinden ilgi çekebilecek bir sayfa kurup yeterince güncel şekilde paylaşım yaptığınız sürece sayfa üye sayınız gittikçe artacaktır. Biraz sabrettikten sonra sayfandaki beğeni sayası yükseldiğinde reklam istekleri alacaksın örneğin 5 dakika profilimi sayfanda kaç liraya paylaşırsın gibi en üste kaç dakika duracak gibi konuları konuştuktan sonra iş almaya başlarsın. Ve gün geçtikçe sayfandaki üyeler daha artar ama önemli olan paylaşımlarına dikkat etmek ve ilgi çekecek paylaşımlar yapmak sayfan bir aktif hale geldiği zaman hem sen emeğinin karşılığını alırsın. Hemde ek gelir olarak reklamlardan para kazanabilirsiniz.

Facebook üye çekimi ile para kazanmak
Facebookta yüksek derecede aktif olan bir sayfaya veya guruba sahipseniz isteyen kişilere üye çekimi yapabilirsiniz. Facebook beğeni uygulaması olan kişiler admin panelinden üye çekimi yapabiliyorlar.

Facebooktan nasıl para kazanabilirim? sorusunun cevabı oldukça açık bir çok şekilde facebooktan gelir elde edilebilir. Örneğin facebook uygulaması kurup güzel bir oyun içerisine koyduğunuzda ufak bir reklam ücreti ödeyip oyununuzu facebookta duyurduğunuzda chip satışı yaparak bile gelir elde edebilirsiniz.

Facebook Grup üyesi arttırarak para kazanmak

Facebookta aktif bir profiliniz veya sayfanız var ise bir grup kurup üyelerini arttırabileceksiniz. Bu işi yapabilirsiniz facebook grup kurduktan sonra gruba üye eklemek önemli şuan mesela 500 bin kişilik gruplar var o grupların sahipleri günde oturduğu yerden kimsenin kazanamadığı parayı kazanıyor. Size anlatabileceğim tavsiye edebileceğim bir şey kimsede olmayanı yapmalısınız. Siz kimseye değil herkes size muhtaç olmalı facebook üzerinden istediğiniz işi yapabilirsiniz.

Facebook sayfası satabilir para kazanabilirsiniz.

Facebookta bulunan üye sayısı yükselmiş bir sayfanız var ise alıcı bularak satabilirsiniz.

Deneyimlerinizi paylaşarak para kazanmak

Facebook üzerindeki deneyimlerinizi amatör kişiler ile paylaşarak para kazanabilirsiniz Şirketlere referans olarak kendinizi göstererek danışmanlık işi yapabilirsiniz. Ciddi derecede ücretler alabilirsiniz.

Link paylaşımı yaparak para kazanabilirsiniz

Dışarıdaki sitelerden örnek tanıtım ve reklam amaçlı link paylaşımı yaparak karşılığında ücret alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir